ציפוי שיניים למינייט

 
השיניים שלנו הן חלק בלתי נפרד מכרטיס הביקור האישי של כל אחד ואחת. כל היכרות מתחילה בחיוך, וכל חיוך חושף את השיניים שלנו. אם השיניים בריאות, מטופחות ויש לנו גנטיקה טובה – מה טוב. אנחנו מחייכים בפה מלא ולא חוששים לחשוף את השיניים. אבל מה קורה אם המצב לא כזה, ואפילו רחוק מזה? מה יעשה מי ששיניו צהבהבות, חסרות ולא סימטריות? האם נגזר עליו להתבייש בפיו, ולהימנע במידת האפשר מלחשוף את השיניים הפגומות שלו? התשובה שלילית.
 

טיפולים שונים לשיפור המצב

 
קיימים כיום מגוון טיפולים תחת הכותרת של טיפולי שיניים משקמים למטרות אסתטיות. אין מדובר על שימור השיניים ועל מניעת נזקים. אלא על שיקום המראה של השיניים שלנו. הן מבחינת המבנה והן מבחינת צבע השיניים. אחד הטיפולים המועילים מאוד הוא ציפוי שיניים חרסינה – למינייט.
 

ואם הלבנת שיניים אינה מועילה?

 
צבע השיניים הוא עניין בעל משמעות רבה עבור המראה שלנו. ולכן אנשים רבים בוחרים לבצע טיפולים שונים על מנת לשפר את הצבע. במקרים מסוימים יועיל טיפול הלבנת שיניים או ניקוי יסודי. אך במקרים רבים אחרים אלו לא יביאו את התוצאה המיוחלת. והשיניים הבוהקות אותן אנחנו רואים לנגד עיננו, לא מחייכות אלינו במראה. במקרים כאלו יוצע טיפול שנקרא ציפוי שיניים בחרסינה. הטיפול מכונה גם בשם למינייט.
 
 
 

כיצד מבצעים טיפול ציפוי שיניים חרסינה - למינייט?

 
ציפוי שיניים למנייט עושה שימוש בחרסינה במראה טבעי ככל האפשר, אותו מדביקים על השיניים. לפני ההדבקה מסירים שכבה דקיקה של אמייל מהשיניים, ואחר כך מצמידים את שכבת החרסינה הדקה על השיניים. שכבת חרסינה זו תהיה מעתה שכבת השן הנראית לעין, והיא זו שתשפיע על החיוך ועל המראה של המטופל.
 

מתי מומלץ לבצע את הטיפול?

 
טיפול זה מומלץ עבור מטופלים שאינם מרוצים ממראה השיניים שלהם. וזאת בגין נזקים שנוצרים במהלך השנים, וצבע בלתי רצוי של השיניים. מלבד לתועלת הרבה שיש לציפוי מבחינת גוון השיניים, הלמינייט מאפשר לנו גם לשוות לשיניים מראה אחיד וסימטרי, ולהשלים חסרים שנוצרים במהלך השנים. כך שמי שחולם על שיניים מלאות ואסתטיות, מי שלא מוותר על צבע לבן נאה וטבעי, יוכל למצוא את מבוקשו בציפוי חרסינה.
 

מרפאת שיניים מומלצת למטרה זו

 
בבואנו לבצע טיפול משמעותי כמו ציפוי חרסינה – למינייט, חשוב לנו לברר על מרפאת שיניים מומלצת ומתאימה עבור טיפול זה. וזאת כי בטיפולי השיניים קיימים כיום מגוון טיפולים רחב. ועבור כל פעולה וסוג טיפול עלינו לאתר את הגורם הטיפולי הנכון. זה שיש לו את מלוא הידע, את כל המכשור והציוד הנדרש, ואת היכולת הטכנית להוציא תחת ידיו מטופל מרוצה ושבע רצון, עם חיוך מושלם ושיניים מושלמות. התהליך אינו פשוט, והוא כולל שלבים שונים. בין היתר יהיה על המטופל לבחור את הגוון הרצוי לו, לבצע פעולות שונות בפיו, ולעבור תהליך של הדבקה איכותית ויציבה להשגת המטרה בשלמות.
 

 
רוצים חיוך מושלם עם שיניים לבנות ובריאות? צרו קשר עוד היום עם מרפאת ד"ר טוקוב סולומון: 052-9123873