טיפולי שיננית בבת ים

 
תפקידה של השיננית הוא חשוב מאין כמוהו. אם תבקרו אצלה בתדירות הנדרשת, תוכלו למנוע דלקות חניכיים, ריח רע מהפה, נסיגת חניכיים וספיגת עצם מסביב לשיניים.
 

טיפולי שיננית: מניקוי שיניים ועד הקצאת שורשים

 
השיננית היא גורם חשוב בטיפול השיניים בקרב כל טווח הגילאים, מפעוטות ועד לקשישים: היא מדריכה כיצד לצחצח נכון ולשמור על ניקיון הפה ובריאות השיניים, היא משייפת את האבנית שהצטברה על השיניים ומסירה שכבות חיידקים שהתבססו על השן וגם מבצעת טיפולים למניעת בעיות חניכיים באמצעות טיפולי הקצעת שורשים (ניקוי עמוק של כיסי חניכיים).
 

הידעתם? יש סיכוי שאתם לא מצחצחים שיניים נכון

 
אם מעולם לא ביקרתם אצל שיננית, ייתכן מאוד שאתם מצחצחים שיניים בצורה בלתי יעילה שאינה באמת שומרת על בריאות השיניים וניקיון הפה. לא משנה באיזו משחת שיניים אתם משתמשים, צחצוח לא נכון עלול לגרום לנזקים שיעלו לכם ביוקר. תפקידה של השיננית הוא בין היתר להדריך ולתת הסבר כיצד להתנהל נכון ביומיום שלנו, על מנת לשמור על הגיינת הפה ובריאות השיניים והחניכיים.
 
 
טיפולי שיננית
 
 

צחצוח שיניים אינו מחליף טיפולי שיננית

 
ניקוי שיניים אצל שיננית הוא אחד הדברים החשובים והפשוטים ביותר שניתן לעשות כדי למנוע משאריות מזון להיתקע בין השיניים, למנוע הצטברות של רובד חיידקים ולמנוע היווצרות של שכבת אבנית, שלא ניתן להסיר בעזרת צחצוח שיניים. ניקוי שיניים אצל שיננית מאפשר גם לסלק את כתמי הקפאין והיין מאפשר למנוע דלקות חניכיים וסיבוכים דנטליים אחרים.
 

הקדימו תרופה למכה וקבעו פגישה עם שיננית

 
חשוב לדעת שהצטברות שכבת האבנית והחיידקים על השיניים, משתנה ממטופל למטופל. ההמלצה היא להגיע מדי 4 או 6 חודשים חודשים להגיע לביקור אצל שיננית, כדי שהיא תנקה את השיניים שלכם במקצועיות. הטיפול לרוב אינו כואב, בעיקר אם מקפידים באמת לבוא לטיפול כ- 3 פעמים בשנה. אם תתמידו גם תרגישו שהטיפול קל יותר וקצר יותר, והתחושה שתלווה אתכם לאחר הטיפול תהיה פשוט נפלאה.
 

 
לתיאום בדיקה וטיפול אצל השיננית שלנו, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום: 03-6345505