השתלות שיניים בבת ים

 
איך אומרים? חיוך מושלם פותח דלתות. אבל האמת שהוא הרבה מעבר לכך – הוא גם תורם לתחושת הביטחון העצמי במצבים חברתיים, בזכותו אנחנו זוכים לקבל מקומות עבודה, להכיר חברים וכמובן גם כך מתאפשר לנו לעשות דברים בסיסיים כמו לנגוס ולאכול כמו שצריך ולדבר ברור. אבל לצערנו, מצבים שונים גורמים לאובדן שיניים שעלול לפגוע הן בפן האסתטי והן בפן הפונקציונלי, ולכן מזל שיש השתלות שיניים.
 

השתלות דנטליות - המילה האחרונה ברפואת השיניים

 
שתלים דנטליים הם מקבעים קטנים שמזכירים בצורתם מעין ברגים, ועל גביהם מושתלות שיניים מלאכותיות. את השתלים רופא השיניים מכניס ישר לתוך הלסת העליונה או התחתונה, בהתאם לצורך השלמת השיניים החסרות. השתלים עשויים מטיטניום – סוג של מתכת חזקה במיוחד שידועה באיכותה ובעמידותה לאורך זמן ממושך. תפקידם הוא להחליף את השורש של השן שאבדה, ולאפשר מקום עגינה חזק לשן הסינטטית שתחליף אותה במקומה.
 
 
השתלות שיניים בבת ים
 
 

באילו מצבים צריך לבצע השתלות שיניים?

 
השתלת שיניים היא פתרון מעולה לכל מי שאיבד את שיניו בגלל נסיבות חיים כאלה ואחרות או למי שסובל משיניים הרוסות ושאמור לבצע תהליך של עקירת שיניים. מדובר בניתוח יחסית פשוט, עם למעלה מ- 95% הצלחה, והתוצאות גורמות למראה השיניים והפה להשתפר פלאים. כמו כן כמובן שלאחר הניתוח וההתאוששות ממנו חל שיפור ניכר גם באיכות החיים הבא לידי ביטוי בפן התפקוד היומיומי בזמן הדיבור והאכילה.
 

האם ניתן להימנע מהשתלת שיניים?

 
במקרים מסוימים אכן ניתן להימנע מהשתלת שיניים. אנשים רבים מעוניינים להימנע מטיפול זה לא רק בגלל הפחד מעצם העובדה שמדובר בניתוח בהרדמה, אך גם כי מדובר בהליך שנחשב יחסית ליקר. יש פתרונות טובים ויעילים, כגון התקנת גשר מעל שן חסרה או מעל מספר שיניים חסרות.

עם זאת שיניים מושתלות מחזיקות מעמד זמן רב יותר בהשוואה לגשר שעלול לקרוס. כמו כן על מנת להתקין גשר, יש צורך להשחיז שיניים בריאות בעוד השתלת שיניים אינה כרוכה בפגיעה בשיניים הבריאות. לכן כדאי להתייעץ עם הרופא ולבחון את כל האפשרויות העומדות לבחירתכם כשאתם עומדים לקבל החלטה.
 

 
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ במרפאה, כדי לשמוע על התהליך ולקבל ייעוץ מקצועי מרופאי השיניים עתירי ידע וניסיון.