הלבנת שיניים בבת ים

 
כולנו מושפעים מהפרסומות שאנחנו רואים בטלוויזיה ועל מסכי ענק מעל איילון, בעיתונים וכמובן גם באינסטגרם. כולנו רוצים שיניים לבנות, בוהקות ממש כמו של כוכבי השטיח האדום. כולנו מבינים את חשיבותו של החיוך המושלם – הוא מאפשר לנו להתקבל למקומות עבודה, למצוא זוגיות וחברים ומרים לנו את תחושת הביטחון העצמי שלנו באופן משמעותי. לכן אין פלא שכמעט כל אדם מתעניין בהליך הלבנת שיניים.
 

מדוע רובינו לא מצליחים לשמור על שיניים לבנות?

 
אפשר להגיד שכולנו נולדנו עם שיניים לבנות, או לפחות רובנו. עם זאת, ככל שהשנים עוברות השיניים מאבדות מהמראה הזוהר שלהן, והלבן אט אט דוהה ומשנה את צבעו. אין זה נדיר שהשיניים משנות את גוונן לצהוב-חום או אפרפר. האמייל נועד לצפות את השן ולהגן עליה מפני שפשופים, חריקות, חבלות וחומצת הסוכר. עם הגיל הוא הופך להיות דק יותר, וככל שהוא דק יותר, כך הוא עמיד פחות בפני נזקים. נוצרים בו סדקים מיקרוסקופיים שדרכם עוברים שאריות של אוכל, וכך השיניים מצהיבות.
 

מה עושים בהליך של הלבנת שיניים?

 
הלבנת שיניים היא תהליך שבאמצעותו מסירים את הכתמים שנוצרו על גבי שכבת האמייל. כמו כן מנקים את הסדקים, שנותרים ריקים לאחר התהליך. כך הצבע הכהה של השיניים הופך להיות בהיר יותר. בניגוד לטיפול אצל שיננית, שנועד לעזור להסיר כתמים מהשיניים, תהליך ההבהרה דורש חומר פעיל שמסייע בניקוי החריצים. מדובר במפגש אחד, שלרוב אינו כואב, ובסיומו התוצאות ניכרות לעין.
 
 
הלבנת שיניים
 
 

מה ההבדל בין הבהרת שיניים לבין הלבנת שיניים?

 
הבהרת שיניים היא התהליך שתיארנו עד כה. תפקידה לא להלבין את השיניים אלא להפוך אותן לבהירות יותר, שהדרגה המקסימלית שניתן להגיע אליה תלויה בצבע הטבעי של השן. התהליך נחשב יחסית לפשוט ולזול בהשוואה לשיטה אחרת המאפשרת חיוך צחור – הלבנת שיניים באמצעות ציפוי. בשיטה זו מדביקים על גבי השיניים ציפויי חרסינה בגוון לבן. ציפוי של כל שן עולה כמה עשרות אלפי שקלים, ולכן כיום הטיפול הזה פחות נפוץ, אבל לגמרי אפשרי למי שיכול להרשות לעצמו ומעוניין בתוצאות הטובות ביותר.
 

 
רוצים חיוך מושלם עם שיניים לבנות ובריאות? צרו קשר עוד היום עם מרפאת השיניים - ד"ר טוקוב סולומון: 052-9123873