יישור שיניים

 
שיניים עקומות עלולות לא רק לפגום במראה האסתטי, אלא הרבה מעבר לכך: הן עלולות לשבש את הדיקציה, לפגום ביכולת הנגיסה והאכילה ולגרום לנזקים דנטליים משמעותיים, מאחר ואין גישה לניקוי דנטלי אופטימלי של השיניים. מחלת העששת היא אחת הצרות הקטנות שעלולה לצוץ בעקבות הקושי לנקות את השיניים. לכן, חשוב להקדים תרופה למכה. גשר בשיניים הוא הפתרון האידיאלי במקרים שבהם השיניים צמחו בצורה עקומה.
 

איך זה עובד?

 
גשר בשיניים מפעיל כוח על השיניים והלסתות לאורך תקופה ממושכת, כך שהשיניים הבעייתיות זזות אט-אט עד שהן מתיישרות. מדובר בתהליך שיכול להימשך כמה חודשים ועד שנתיים לכל היותר. חשוב להיות בתקופה הזו במעקב, כדי לבדוק שתזוזת השיניים מתרחשת כמצופה, ואם יש צורך להזיז את הסמכים כדי לתת להן זווית טובה יותר. הסבלנות בהחלט משתלמת כי בסוף התהליך המטופל יוצא עם שיניים ישרות ואיכות חיים גבוהה.
 
 
גשר בשיניים
 
 

יישור שיניים באמצעות גשר - מתי כדאי להתחיל?

 
אחרי שכל השיניים כבר בקעו, והילד מספיק גדול ואחראי כדי לשמור על האסתטיקה של השיניים ולשתף פעולה עם רופא שיניים, כדאי להתקין גשר לשיניים או סמכים. לרוב נהוג בגיל העשרה המוקדם.
 

גשר לשיניים בגיל מבוגר? בהחלט אפשרי!

 
חשוב לציין שכיום ישנן שיטות רבות ליישור שיניים המתאימות גם למבוגרים. קיימות טכנולוגיות חדשות שבזכותן הסמכים פחות בולטים והרבה יותר אסתטיים למראה. במקום סמכי הברזל המיושנים, ניתן להשתמש בסמכי פלסטיק שקופים או לבנים ואפילו בסמכים מחרסינה, שהצבע שלהם תואם לצבע השיניים. כמו כן אפשר להתקין את הסמכים בתוך הפה, כדי שלא ייראה לעין ושאף אחד חוץ מכם לא יידע שאתם עוברים את הטיפול הזה בכלל.
 

גשר בשיניים – עלות מול תועלת

 
אמנם הטכנולוגיות החדישות כיום נחשבות יחסית ליקרות, וגם במשך תקופת הטיפול ייתכן ותחושו אי נוחות מסוימת, אבל חשוב לזכור: בסופו של דבר יישור שיניים תורם הן למראה החיצוני שלכם, הן לשמירה על היגיינת השיניים והן לאיכות החיים שלכם.

לפרטים נוספים היכנסו - יישור שיניים בבת ים
 

 
שיניים עקומות זה לא סוף העולם. פנו עוד היום לד"ר טוקוב ונשמח לעמוד לשירותכם: 052-9123873