נהוג לחשוב שהבדל הגדול בין רופא שיניים פרטי לבין רופא שיניים במרפאת קופת חולים הוא המחיר, אבל יש עוד כמה הבדלים שלפיהם קובעים מה עדיף לכם. היתרונות והחסרונות אישיים אל כל אחד ורק אתם מחליטים, אולם בסופו של דבר תגלו שהם מצטברים עם הזמן וגורמים לכם לפעמים להחליט אחרת ממה שחשבתם. בכל מקרה, חשוב ללכת לרופא שיניים בקביעות לצורך ביקורת ולשיננית, לא משנה היכן תבחרו לקבל את הטיפול.
זה גם יחסוך לכם הוצאות רבות בהמשך הדרך.

מרפאה פרטית נוחה יותר לקביעת תורים


כל מי שנזקק לרופא שיניים במקרה חירום יודע שהוא זמין יותר במרפאה פרטית והרבה יותר קל להגיע אליו מהיום להיום לטיפול בבעיה אקוטית. גם במקרה שלא מדובר במקרה חירום, היתרון הגדול ביותר הוא המרפאה הפרטית שבה אינכם צריכים לחכות זמן רב עם אנשים רבים. התורים נקבעים ביעילות ובמהירות רבה יותר למטופלים הפרטיים ולכן אין עיכובים ואין צורך לחכות שבועות עד שיקבע לכם תור. הזמינות חשובה ביותר למי שרוצה לשמור על שגרה קבועה של טיפולים וגם למי שזקוק לתור זמין בכל זמן. אמנם, לא מדובר ברשת מרפאות שנמצאות בכל יישוב ובכל פינה, אבל אם יש לכם רופא פרטי משלכם ממילא תרצו להיבדק רק אצלו ולשמור על קביעות ויציבות.

ציוד מעודכן ועכשווי יותררופאים פרטיים דואגים להתעדכן ולחדש את הציוד שלהם לציוד הטוב ביותר שאפשר, כדי לשמור על היתרון התחרותי שלהם. ככל שיש יותר מטופלים שסומכים על איכות הטיפול והציוד שלהם כך עדיף להם להשקיע גם בחומרים ובמכשירים מהשורה הראשונה. יש תמיד מטופלים שיעדיפו את הטוב ביותר מבלי להתפשר על כך. הטיפולים גם נעשים באווירה אחרת, נינוחה יותר שבה לא צריך למהר ולדחוס כמה שיותר מטופלים ביום עבודה אחד. לכל אחד יש את הזמן שמגיע לו ולכן הטיפול גם יותר קשוב ויותר עונה על הצרכים הספציפיים של כל אחד. כל מטופל זוכה ליחס אישי מהרופא שלו שמכיר אותו ועוקב אחריו במשך שנים וכך הוא אינו אנונימי מדי.

מעקב וטיפול קשוב גם לילדיםהיתרון הגדול ביותר של רופא שיניים פרטי הוא שאצלו תזכו למעקב פרטי ולתזכורות מתי לבוא לביקורת ולטיפולים אצל השיננית. היחס האישי והסבלנות מתבטאים גם בטיפולים לילדים, שהם כידוע לא המטופלים הכי רגועים. אצלם תוכלו למצוא שיטות חדשניות וייחודיות להרגעת ילדים וגם מבוגרים שחוששים וחרדים מטיפולי שיניים. למען האמת, רק במקומות כאלה יהיה לרופא פרטי הרבה סבלנות וזמן להקדיש לכם עד שתוכלו להתמסר לטיפול שיעזור לכם. ובנוגע למחירים שנחשבים יקרים יותר, בביטוח פרטי אפשר להשיג תמיד מימון של הביטוח ולהתמודד אתם כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר שתוכלו לקבל. זה כדאי וזה נוח להיות מטופל קבוע אצל רופא שמכיר אתכם.