אסתטיקה דנטלית

 
לד"ר טוקוב סולומון יש ניסיון עשיר ומיוחד בכל הנוגע לאסתטיקה ויופי. על כן כל הטיפולים מתוכננים בכובד ראש בשיתוף פעולה עם טכנאי שיניים מהשורה הראשונה לקבלת מראה טבעי וחיוך מושלם.
 
לאחר עבודה מרובה בתחום האסתטיקה הדנטלית, רוב המרפאה הוקמה בכדי שד"ר סולומון יוכל לאפשר לקהל הרחב ליהנות מהמומחיות שלו בכל סוגי טיפולי השיניים ובמקום אחד. במרפאתו הוא מעניק מגוון רחב של טיפולי שיניים ומטפל במבוגרים ובילדים, מבת ים והסביבה, בגילאי 14 ומעלה.
 

 

מגוון טיפולי אסתטיקה דנטלית במקום אחד!

 
 
כתרים וגשרים
 
 
 

כתרים וגשרים

 
במרפאת השיניים מבצעים שיקום פה באמצעות כתרים וגשרים אשר עשויים ממגוון חומרי גלם איכותיים ומותאמים באופן אישי לכל מטופל ומטופלת. כתר משמש לשיקום הכותרת ושורש השן, לרוב בגלל עששת. גשר הוא למעשה מספר כתרים שחוברו יחדיו כדי לשקם מספר שיניים סמוכות זו לזו.
 
 
 
 
 
שיקום הפה והשתלות שיניים
 
 
 

שיקום הפה והשתלות שיניים

 
שתלים דנטליים משיבים למטופל את היכולות הבסיסיות של אכילה ודיבור.כמובן הם גם בעלי ערך אסתטי ובאופן עקיף הם משפיעים על תחושת הביטחון של האדם והערך העצמי שלו. ניתן לתאם פגישה במרפאה, כדי לשמוע על התהליך ולקבל ייעוץ מקצועי מרופאי השיניים שלנו האוחזים בידע רב ובניסיון עשיר בתחום.
 
 
 
 
 
טיפולי שורש
 
 
 

טיפולי שורש

 
טיפול זה נהוג לבצע בגלל 4 מצבים עיקריים: עששת עמוקה שהגיעה למוך השן, דלקת חריפה או כרונית שפוגעת במוך השן, מוות של השן באופן ספונטני / כתוצאה מחבלה או כשנדרשת השחזה עמוקה לצורך יצירת כתר. טיפול זה מהווה אלטרנטיבה לעקירת השן, ובמהלכו מרוקנים את השן מכל החומר הפנימי שלה במטרה להצילה.
 
 
 
 
 
הלבנת שיניים
 
 
 

הלבנת שיניים

 
לעתים טיפול אצל שיננית אינו מספיק בשביל להסיר כתמי על השיניים, שפוגמים במראה שלהם. שיניים צהובות, אפורות וחומות הן מטרד אסתטי עבור אנשים רבים. על מנת להחזיר את המראה הלבן לשיניים, ניתן לעבור הלבנת שיניים בדרך די פשוטה ולא מאוד יקרה במרפאת השיניים.
 
 
 
 
 
סתימות שיניים
 
 
 

סתימות שיניים

 
עששת היא אחת המחלות הנפוצות בחברה המערבית, בעיקר בשל פעילות חיידקית שנוצרת בסביבת סוכרים ועמילנים. אותם חיידקים מפרקים שיירי מזון, ומפרישים חומצות על השן, שפוגעות באמייל ובדנטין, עד שנוצר "חור". במרפאת השיניים, לאחר שהרופא מסלק את החומר העששתי עם המקדח, מגיעים לחומר שן בריא, ומבצעים סתימה כדי למנוע מהעששת לחזור.
 
 
 
 
 
טיפולי שיננית
 
 
 

טיפולי שיננית

 
הטיפול אצל שיננית הוא חיוני וכדאי להגיע מדי חצי שנה לטיפול. במסגרת זו השיננית מסלקת את האבנית שהצטברה על השיניים שלכם, ומבצעת "פוליש" דנטלי כדי לסלק את כתמי הקפאין והיין באופן פשוט, מהיר ויעיל. במידת הצורך, היא אף מבצעת הקצאת שורשים – כלומר, ניקוי עמוד של כיסי החניכיים בהרדמה מקומית. כמו כן היא מדריכה את המטופלים כיצד לשמור על היגיינת הפה.
 
 
 
 

 
לפרטים נוספים אודות הטיפולים במרפאה ולתיאום תור, התקשרו: 03-6345505